RenehaVis®

Indikace

Léčba artrózy kolenního kloubu

Aplikace

Obvykle 1 – 2 injekce s týdenní pauzou mezi 1. a 2. dávkou.
Počet aplikací v jednom léčebném cyklu závisí na stupni poškození v kloubu.

Cena

4.000,-- Kč za 1 injekci

Momentálně nedostupné

Léčba osteoartrózy RenehaVis – konečně spolehlivá metoda

Při léčbě bolesti kloubů je důležité neléčit jen bolest, ale hlavně hledat její příčinu. Ta se často ukrývá v artróze kolenního a kyčelního kloubu, tzv. osteoartróze – při té dochází k postupnému ubývání kloubní chrupavky. RenehaVis je moderní prostředek určený pro léčbu artritidy u seniorů, sportovců i všech aktivních lidí, kteří se chtějí zbavit nepříjemných bolestí bez operace.

Zlepšuje pohyblivost poškozeného kloubu

Zmírňuje tření a nárazy v kloubu

Snižuje bolest v klidu i v pohybu

+420 603 536 937

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Díky RenehaVis už vás osteoartróza trápit nebude

Na světě existuje jediná dvoukomorová injekce umožňující podání 2 forem kyseliny hyaluronové v jedné aplikaci – jmenuje se RenehaVis a vy její účinky můžete vyzkoušet na naší klinice v Říčanech (okres Praha-východ). Tato léčebná metoda probíhá během ambulantního ošetření, během kterého je pomocí injekce vpravena účinná látka přímo do kloubního pouzdra.

Jak se od sebe liší formy kyseliny hyaluronové?

Nízkomolekulová forma

Zajišťuje ochranu a reparaci (zpevnění) chrupavky na kloubních plochách a podporu produkce kyseliny, která se v organismu přirozeně vyskytuje a kterou zdravý kloub produkuje.

Vysokomolekulární forma

Zajišťuje mechanický účinek.

Kombinace obou forem kyseliny hyaluronové v prostředku RenehaVis prokázala během studií lepší výsledky než ostatní produkty, a to především v oblasti rychlejšího ústupu bolesti, kratšího léčebného cyklu a dlouhodobějšího účinku. Ostatní produkty totiž obsahují vždy jen jednu formu kyseliny hyaluronové a nejsou tak schopné zajistit léčbu v takové kvalitě.

Léčba kyselinou hyaluronovou nebolí a opravdu funguje

Osteoartróza je nepříjemná nejen svojí vysokou bolestivostí, ale i s ní spojenými otoky kloubů. I s těmi si dokáže poradit moderní prostředek RenehaVis, který léčí i II. a III. stupeň osteoartrózy. Kyselina hyaluronová má totiž vysokou viskozitu, a tak dokáže částečně nahradit kloubní tekutinu v kloubním pouzdru a poskytovat spolehlivou lubrikaci.

Léčbu pomocí RenehaVis je možné a jednoznačně výhodné aplikovat i v raných stádiích osteoartrózy či při jiných stavech poškození kloubní chrupavky. Čím dříve je RenehaVis aplikován, tím větší šance je na zpomalení artrózy a zlepšení potíží – v kloubu je totiž ještě dostatečné množství chrupavčité tkáně, která může být chráněna.

Kromě léčby kyselinou hyaluronovou se pro zmírnění problémů s bolestivostí kolenního kloubu dá použít také terapie rázovou vlnou. Tu, spolu s řadou dalších léčebných metod, poskytujeme v naší klinice Osteo Klouby Klinik v Říčanech, okres Praha-východ.

Zavolejte nám, objednejte se a zbavte se osteoartrózy jednou provždy!

RenehaVis